CLAAS kombaini aprīkoti ar Blaze Cut automātiskās ugunsdzēšanas sistēmām

Atpakaļ

CLAAS kombaini aprīkoti ar Blaze Cut automātiskās ugunsdzēšanas sistēmām

Sadarbībā ar uzņēmumu KG Knutsson SIA un auto servisu AUTOEKSPERTS pieci Baltic Agro Machinery pārstāvētā zīmola Claas kombaini tagad aprīkoti ar Blaze Cut C sērijas automātiskajām ugunsdzēšanas sistēmām. Šis risinājums ir maksimāli drošs un efektīvs, lai mazinātu ugunsgrēka riskus.

Blaze Cut C sērijas ugunsdzēšanas sistēmas uzstādīšana nodrošina ātru un efektīvu reakciju uz ugunsgrēku draudiem. BlazeCut pilnībā pielāgojamās sistēmas nodrošina plaša spektra aktīvu aizsardzību.

Slēgtām un daļēji slēgtām telpām, kas nav redzamas, ir paaugstināts ugunsgrēka risks, un tas var izraisīt postošas sekas, piemēram, sabojāt iekārtas, īpašumus, kā arī – apdraudēt dzīvību.

Dzinēju nodalījumi, serveru telpas, elektrības skapji, strāvas ģeneratori – tie ir tikai daži piemēri, kur var rasties šādi ugunsgrēki.

Pneimatiskā sistēma darbojas automātiski un neatkarīgi no barošanas avota, kas ir galvenā priekšrocība, jo sistēma spēj automātiski darboties un apslāpēt ugunsgrēku pat tad, ja klāt nav cilvēku. Sistēmas darbības pamatā ir pneimatisko detektoru cauruļu tehnoloģija, kas ir jutīga pret augstām temperatūrām, ļaujot sistēmai uzreiz izlādēties, atklājot ugunsgrēku.

Vairāk par iekārtu iespējams uzzināt sazinoties ar mūsu Reģionālās tirdzniecības vadītāju Māri Kalvu pa tālruni +371 22117397 vai sūtot e-pastu uz maris.kalva@kgk.lv.