Laipni lūdzam KGK ģimenē!

Kļūsti par mūsu klientu

Kļūt par mūsu klientu

Dosimies pretī virsotnēm kopā

Klientu problēmu un bažu risināšana, sadarbības un biznesa iespēju attīstīšana, partneru uzklausīšana un informācijas apmaiņa, iespējams, ir vissvarīgākās vērtības, lai gūtu panākumus biznesā.

Nākotne pieder tiem uzņēmumiem, kas ne tikai strādā kopā, bet arī attīstās kopā. Katra uzņēmuma mērķis ir gūt peļņu. Visi uzņēmumi mūsdienās meklē veidus, kā palielināt rentabilitāti, izmantojot efektīvākus procesus. Vislabāko sadarbību veido vērtības, kuras tiek izvirzītas, saprastas un ievērotas kopā, bet tieši tādos apstākļos ir iespējams mainīt ieradumus un attīstīties jaunā līmenī.

B2B e-komercija

Autokatalogs ir KGK klientu ikdienas darba instruments, kas palīdz atrast un pasūtīt īsto produktu, uzzināt tā cenu, informāciju un pieejamību.

Autokatalogs darbojas tiešsaistes sistēmā un vienmēr sniedz aktuālo informāciju par vairāk nekā 500 000 vienībām.

Autokatalogs.lv

KGK - Uzticams partneris

Webasto ir pasaules tirgus līderis jumta lūku sistēmu un transportlīdzekļu autonomās apsildes sistēmu jomā, un mēs ar KGK sadarbojamies kopš 1972. gada, tas izsaka visu. Mūsu ilggadējā sadarbība ar KGK ir tas, kas padarīja Webasto zīmolu spēcīgu Ziemeļvalstīs. KGK ir izcila kvalitāte un cieši sadarbojas ar klientiem, KGK darbinieki vienmēr ir uz sadarbību vērsti un ir atvērti.

Mūsu uzņēmuma sauklis “Feel the Drive” ir gan vēlme, gan filozofija. KGK apņemšanās un augstā klientu apmierinātība ir galvenās vērtības, kas veido mūsu ilgtermiņa panākumu pamatu.

Es noteikti ieteiktu KGK saviem kolēģiem un citiem piegādātājiem.

Henriks S. Jakobsens
WEBASTO tirdzniecības direktors
Ziemeļvalstīs