Laipni lūdzam KGK ģimenē!

Autobūves jomā mēs augstu vērtējam gan ilgtermniņa, gan jaunus sadarbības partnerus. Vēlamies vēl vairāk paplašināt savu profesionālo partneru tīklu.

Jūsu uzticamais partneris un piegādātājs.

Mēs vienmēr cenšamies veikt uzņēmējdarbību tā, lai tas būtu izdevīgi abām pusēm. Pateicoties šai attieksmei, esam nodrošinājuši savu klientu lojalitāti. KG Knutsson SIA ir jūsu partneris, kurš nav orientēts tikai uz ceturkšņa atskaišu iesniegšanu vai steidzamu darījumu veikšanu. Protams, mēs esam ambiciozi un izvirzām sev aizvien jaunas prasības, taču mums ir ilgtermiņa fokuss, kāds ir tikai dažiem šīs nozares pārstāvjiem.

Kā KGK produktu un pakalpojumu izplatītājam jums ir piekļuve dažādiem tirgiem ar pasaules vadošo ražotāju produktiem. Mēs uzņemamies atbildību un vairojam jūsu zināšanas, palīdzot jūsu klientiem.

KGK ir jūsu partneris peļņas un rentabilitātes palielināšanā.

Normunds Prunte
KG Knutsson SIA valdes loceklis

Izvēlieties Autokatalogu

Autokatalogs ir KGK klientu ikdienas darba instruments, kas palīdz atrast un pasūtīt īsto produktu, uzzināt tā cenu, aprakstu un pieejamību.
Autokatalogs darbojas tiešsaistes sistēmā un vienmēr sniedz aktuālo informāciju par vairāk nekā 350 000 vienībām, viegli pārskatāmā un loģiski strukturētā kārtībā.

Apmeklēt autokatalogs.lv

Loģistikai ir nozīme

Mēs saprotam, ka labi funkcionējoša loģistika ir kas vairāk nekā tikai klienta adrese. Mūsu uzticamība un piegādes precizitāte ir viens no veidiem, kā parādīt klientiem, ka mums var uzticēties.

Mūsu galvenā noliktava atrodas netālu no Lidostas Rīga, jaunuzceltā loģistikas centā Green Park Lidosta, otrs preču izsniegšanas punkts ir  Autoeksperts servisa centrā, Gunāra Astras ielā 3, Rīga. Tā ir mūsu darbinieku apņemšanās, kas nodrošina, ka produkti tiek piegādāti laikā un pareizajā vietā.

Piegādes visā Latvijā tiek nodrošinātas ar starpnieku palīdzību, izmantojot Omniva, DPD, Venipak, Smartpost pakalpojumus.

Visās labajās attiecībās ir jābūt līdzsvaram. Tāpēc mums ir stingras un skaidras cerības pret saviem piegādātājiem, lai mēs varētu būt klientam īstajā laikā, īstajā vietā.

KGK loģistika