KGK darbību Latvijā uzsāk 1998. gadā

KGK – spēcīgs partneris tagad un nākotnē

KG Knutsson SIA Latvijas biroja mātes uzņēmums KGK Holding ir ģimenes uzņēmums ar centrālo biroju Sollentunā, Zviedrijā, kas darbojas jau vairāk kā 50 gadus.

Vēlme piedāvāt plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, ātru piegādi un uz klientu vērstu servisu ir ļāvusi mums kļūt par vienu no Latvijas vadošajiem auto aksesuāru un piederumu importētājiem un uzņēmumam, kas nodarbojas ar vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību. Kopš 2021. gada tiek nopietni attīstīta auto rezerves daļu tirdzniecību.

Mūsu klāstā ir vairāk nekā 500 dažādu zīmolu, no kuriem pazīstamākie ir Webasto, Thule, Calix, ZF, VDO, Hella, Sonax, Brink, Sachs, NGK, Kamasa Tools, Brembo, Lemförder un citi.

KGK sniedz tehnisko atbalstu un organizē ražotāja apstiprinātas un uz produktu balstītas apmācības.

Kopš 2006. gada KGK ir biedrs starptautiskajā organizācijā ATR, kas ir viena no pasaulē lielākajām un veiksmīgākajām tirdzniecības organizācijām, kurā ietilpst vadošie neatkarīgie auto detaļu tirgotāji.

KGK grupas mātes uzņēmums ir Zviedrijas vadošais automašīnu detaļu un piederumu uzņēmums vairāk nekā 60 gadus. KGK ir biroji Somijā (Kaha AB OY), Latvijā (KG Knutsson SIA), Lietuvā (KG Knutsson UAB) un Norvēģijā (KG Knutsson AS).

Attēlā: Marianne Eriksson, sekretāre un Bengt Pettersson, prezidents.

Bilde uzņemta Brommā, iepretim pirmajam KGK birojam, 1960.-65.gadā.