Autoeksperts

Autoeksperts ir mūsu autoservisa centrs un galvenais kanāls mazumtirdzniecības klientiem

Autoeksperts – auto serviss, aksesuāru un rezerves daļu veikals

Autoeksperts veikalā jūs atradīsiet visu, kas nepieciešams jūsu automašīnai. Bremžu daļas, stūres daļas, amortizatori, filtri, riteņu arkas, jumta kastes, ledusskapji, instrumenti, degvielas un eļļas piedevas un daudz ko citu. Mūsu produktu klāstā ir arī tādas brīvā laika preces kā bērnu sēdeklīši, ratiņi u.c. Preces ir iespējams pasūtīt arī e-veikalā.

Autoeksperts serviss

Autoeksperts servisā veicam apkopes un dažādus remontdarbus gan privātajam transportam, gan komerctransportam, ar profesionāliem instrumentiem, pieredzējušiem meistariem un apmācītiem mehāniķiem, izmantojot noteiktas kvalitatīvas pazīstamu ražotāju rezerves daļas un aksesuārus.

Profesionāli pakalpojumi

Autoeksperts ir saņēmis Latvijas Autoinženieru asociācijas (LAIA) sertifikātu, kas apliecina servisa centra darbinieku augstas tehniskās kompetences līmeni un garantē pakalpojuma sniegšanas kvalitāti. Visi izmantotie materiāli un tehniskais nodrošinājums atbilst visaugstākajām prasībām. Visi darbā izmantotie materiāli un rezerves daļas ir no pasaulē pazīstamiem un kvalitatīviem zīmoliem.